Mecz o wszystko

Dzisiaj, w sobotę o 14 juniorzy Czarnych Kobyle rozegrają kolejny mecz ligowy, z GKS Drwinia. Stawką meczu jest pierwsze miejsce w ligowej klasyfikacji, które premiowane jest awansem do ligi okręgowej.

Jesienią w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach Czarni przegrali z GKS 1-2. Przy stanie 1-1 kilku zawodnikom puściły nerwy i w efekcie otrzymali czerwone kartki. Mecz, którego nie mieli prawa przegrać, przegrali, a z boiska schodzili w ósemkę.

Czarni pokazali w tym sezonie, że potrafią grać w piłkę bez względu na to czy grają na własnym stadionie , czy też w delegacji. Jednak tylko pełna koncentracja i zaangażowanie, które poprą wysokie umiejętności mogą przynieść końcowy sukces jakim będzie wygranie w jaskini lwa.