Ważne zwycięstwa

Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy Czarnych. Pokonali oni aż 5-0 drużynę Raby Niedary. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Widełka, Konrad Gicala, Janusz Czoch, Oskar Fitrzyk oraz Dominik Widełka.

Ważne zwycięstwo dla układu tabeli odnieśli również seniorzy naszego klubu pokonali oni 2-1 zespół Raby II Książnice. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Fili Radzięta.

Krótki opis bramek

0-1 Na 30 metrze piłkę otrzymuje Mariusz Krzywda, po krótkim prowadzeniu dogrywa on do wchodzącego pomiędzy obrońców Radzięte ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy

0-2 W zamieszaniu pod bramką gospodarzy najlepiej odnajduje się Żak który zagrywa do Radzięty który przez nikogo nie pilnowany stoi na 5 metrze. Temu nie pozostaje nic innego jak umieszczenie piłki w bramce.

1-2 Dla gospodarzy zostaje podyktowany wolny w bocznej strefie boiska. Po dobrym dograniu na krótki słupek zawodnik gospodarzy uderza piłkę głową czym zmusza Motaka do skapitulowania.