Wielkie derby

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do wielkich derbów we wschodniej części gminy Nowy Wiśnicz pomiędzy Czarnymi Kobyle a Gryfem Chronów. Gospodarzem tego spotkania będzie zespół Gryfa Chronów. Mecz rozpocznie się punktualnie o 13.00. Sędziami tego spotkania będzie trójka: Siodlarz, Czaja oraz Kurek.

Gryf w tabeli zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 25 punktów na które składa się 5 zwycięstw 6 remisów oraz 7 porażek. W ostatnim meczu Gryf niespodziewanie urwał punkty faworyzowanej Husarii Łapczyca remisując 3-3. Dużym atutem Gryfa może być specyficzne boisko które jest idealne dla gry którą preferuje nasz niedzielny rywal.

Czarni przystępują do tego spotkania w bardzo dobrych nastrojach. Podopiecznie Mariusza Krzywdy w ostatnim meczu rozgromili aż 9-1 zespół Polonii Wyżyce. Jest to także 5 kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. W meczu derbowym trener nie będzie mógł skorzystać z dwóch podstawowych zawodników Tomasza Tomaśki oraz Janusza Topki.

Wszyscy na derby!!!